Képgaléria és videós összefoglaló a füstpróbákról

×

Hibaüzenet

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client21/web292/web/includes/file.phar.inc).

Az M3 metróvonal déli szakaszán augusztus 10-én kezdődtek el a füstpróbák, amelyek napjainkra már az összes állomáson sikeresen lezajlottak. Az eljárások célja az új hő- és füstelvezető rendszer megfelelőségének tesztelése.

A füstpróbák során egy lehetséges tűz keletkezését mutatták be, és ellenőrizték milyen gyors és hatékony az adott területen a hő- és füstelvezetés, garantálva az utazóközönség biztonságos eljutását a kijáratokhoz.

Hogyan is néz ki a folyamat, amiből a felszínen tartózkodók csak a kiáramló füstöt láthatták? A kétségkívül érdekes és látványos eljárásról KÉP- és VIDEÓS összefoglalót készítettünk.

Fotók: Horváth Bence, Katona-Kovács Bence

Budapest
BKV
BKK
MFPI